Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
- Peter LMC
- Berichten: 10166
- Lid geworden op: wo 14 mei 2003, 20:51
- Locatie: Parel van de kempen
- Contacteer:
Re: Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
Ben benieuwd wat je aan het proberen bent.
Er hoeven geen symbolen ingegeven te worden.
Er hoeven geen symbolen ingegeven te worden.
Re: Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
We overschrijven de coördinaten die er staan,
Maar krijg deze niet weg, dus teveel cijfers.
Er blijven et 2 staan die er niet weg krijgen.
Zal vast wel weer heel simpel zijn.
Maar alle tips die we gehad hebben , hadden we al geprobeerd.
Gr
Maar krijg deze niet weg, dus teveel cijfers.
Er blijven et 2 staan die er niet weg krijgen.
Zal vast wel weer heel simpel zijn.
Maar alle tips die we gehad hebben , hadden we al geprobeerd.
Gr
Carpe Diem
Re: Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
Dit lijkt op een formaat probleem. De bedoelde symbolen zijn waarschijnlijk ° ' ''
graden, minuten en seconden?
De Garmin via 'gereedschappen' op dit coordinaten formaat zetten. (Las ik hierboven, heb geen Garmin)
//Kees.
graden, minuten en seconden?
De Garmin via 'gereedschappen' op dit coordinaten formaat zetten. (Las ik hierboven, heb geen Garmin)
//Kees.
A good traveler has no fixed plans and is not intent on arriving. (Lao Tzu)
EuraMobil ProfilaRS 720EB
EuraMobil ProfilaRS 720EB
- Peter LMC
- Berichten: 10166
- Lid geworden op: wo 14 mei 2003, 20:51
- Locatie: Parel van de kempen
- Contacteer:
Re: Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
Maak eens een scherm afdruk.
Laat ons eens zien wat je wilt doen.
Of je zit in de verkeerde Coördinatienotatie of
er moeten wat nullen ingevoegd worden.
Voorbeeld:
N 51°18'42", E 5°16'02" (zo staat het op CC)
Je moet ingeven (in mijn Garmin):
N 51°18'42.0", E 005°16'02.0"
Anders werkt het niet.
Dus laat even zien wat je aan het doen bent en in welke notatie.
Laat ons eens zien wat je wilt doen.
Of je zit in de verkeerde Coördinatienotatie of
er moeten wat nullen ingevoegd worden.
Voorbeeld:
N 51°18'42", E 5°16'02" (zo staat het op CC)
Je moet ingeven (in mijn Garmin):
N 51°18'42.0", E 005°16'02.0"
Anders werkt het niet.
Dus laat even zien wat je aan het doen bent en in welke notatie.
Re: Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
Inderdaad bij instellingen het juiste formaat instellen.
En soms staan er, tussen de komma en de punt, 3 cijfers terwijl jij er 2 wilt invullen.
Dan moet je voor jouw 2 cijfers een 0 (nul) invullen.
En dan kom je wel uit.
Dethleffs Trend T7017, automaat, 150Pk, 2018.
Re: Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
Zijn onderweg maar als ik in gelegenheid ben maak ik afdruk
Gr
Gr
Carpe Diem
Re: Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
Ok, bedankt voor de subtiele reactie, dit was nog niet bij al die helpers bekend.debos schreef:Staat ie op!!!!
//Kees.
A good traveler has no fixed plans and is not intent on arriving. (Lao Tzu)
EuraMobil ProfilaRS 720EB
EuraMobil ProfilaRS 720EB
Re: Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
Bedoelde het niet lullig, bedoelde het zo van !! Dat wij het al geprobeerd hadden en nog niet gelukt was.
Ja jammer dat sommige berichten anders overkomen als bedoeld,
Gr
Ja jammer dat sommige berichten anders overkomen als bedoeld,
Gr
Carpe Diem
Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
Soms worden berichten ook niet gelezen en beantwoord.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Zodat we nog steeds moeten gissen welk formaat coördinaat moet worden ingevuld.Arnor schreef:Heb je een voorbeeld van een coördinaat die je wil gebruiken?
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
- Zwerfsteen
- Berichten: 11129
- Lid geworden op: za 17 jun 2006, 16:39
- Locatie: gemeente Albrandswaard
Re: Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
Ok dus graden minuten en seconden.
Dan vul je in:
N 39° 42' 36.00"
W 001° 06' 08.00"
Dan vul je in:
N 39° 42' 36.00"
W 001° 06' 08.00"
Groet,
Leny en Pieter
Leny en Pieter
- Peter LMC
- Berichten: 10166
- Lid geworden op: wo 14 mei 2003, 20:51
- Locatie: Parel van de kempen
- Contacteer:
Re: Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
Wordt er wel een antwoord gelezen.Peter LMC schreef: ↑di 01 okt 2019, 9:12Maak eens een scherm afdruk.
Laat ons eens zien wat je wilt doen.
Of je zit in de verkeerde Coördinatienotatie of
er moeten wat nullen ingevoegd worden.
Voorbeeld:
N 51°18'42", E 5°16'02" (zo staat het op CC)
Je moet ingeven (in mijn Garmin):
N 51°18'42.0", E 005°16'02.0"
Anders werkt het niet.
Dus laat even zien wat je aan het doen bent en in welke notatie.
Of snap je dat niet.
Re: Coördinaten in onze nieuwe Garmin?
En dan zit je ergens bij Benageber.Zwerfsteen schreef: ↑di 01 okt 2019, 16:42Ok dus graden minuten en seconden.
Dan vul je in:
N 39° 42' 36.00"
W 001° 06' 08.00"
Net even geprobeerd op m'n Garmin.
Gewoon waar nodig nullen er achter of er voor.
Maar zet eerst de notatie op je Garmin als onderstaand. En idd, dit is geen 660 maar een Zumo 595 maar dat in dit geval niets uit.
Laatst gewijzigd door KTManiac op di 01 okt 2019, 17:57, 2 keer totaal gewijzigd.