Garmin 770LMT-D heeft een probleem met routeberekening
Garmin 770LMT-D heeft een probleem met routeberekening
Onze Garmin 770LMT-D heeft ineens nukken.
Ik geef van huis uit aan een route naar Frankfurt am Main
Na 100% geeft het systeem aan
""route berekening niet mogelijk"
Het GPS signaal is aanwezig
Wie kan mij helpen
Ik geef van huis uit aan een route naar Frankfurt am Main
Na 100% geeft het systeem aan
""route berekening niet mogelijk"
Het GPS signaal is aanwezig
Wie kan mij helpen
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met route bereking
Waarschijnlijk een geheugenprobleem. Gooi hier en daar wat overbodige verzamelde gegevens weg.
Als het een route binnendoor is (vermijd snelwegen), kan het ook een te grote route worden. Dan zou opdelen in twee halve route's de oplossing zijn.
Als het een route binnendoor is (vermijd snelwegen), kan het ook een te grote route worden. Dan zou opdelen in twee halve route's de oplossing zijn.
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met route bereking
Bedankt voor de info
Blijft toch een vreemde zaak dat je een route van ca 550km in twee stukken moet knippen
Kaart instelling staat op normaal
Extra kaartje zit er in tbv geheugen
Alleen POI vab Garmin staan er op
Met mijn oude TomTom daar nooit last van gehad
Blijft toch een vreemde zaak dat je een route van ca 550km in twee stukken moet knippen
Kaart instelling staat op normaal
Extra kaartje zit er in tbv geheugen
Alleen POI vab Garmin staan er op
Met mijn oude TomTom daar nooit last van gehad
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met route bereking
inmiddels geeft hij ook aan
Geen route informatie beschikbaar
Geen route informatie beschikbaar
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met route bereking
Als ik een langere route per ongeluk laat berekenen als voetganger, heeft mijn navigatie het zelfde probleem. Als ik dan switch naar auto, dan lukt het wel. Kijk eens bij de instellingen.
H20
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met route bereking
Het basis probleem heet "G....n" was voor mij de eerste maar ook beslist de laatste , super ontevreden over dit toestel
De wereld is als een groot boek, hij die niet reist, leest steeds dezelfde bladzijde !
- Peter LMC
- Berichten: 10161
- Lid geworden op: wo 14 mei 2003, 20:51
- Locatie: Parel van de kempen
- Contacteer:
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met routeberekening
Gebruik al een paar jaar , tot volle tevredenheid, Garmin.
Het heeft me wel even tijd en een cursus gekost om alle in en outs te leren kennen.
Garmin er is geen betere, o nee dat is iets anders.
Maar als je hem in het archive wilt gooien dan wil ik hem wel opvangen.
Heb je het toestel al eens gereset
Een maal per maand doen staat in de gebruiksaanwijzing dacht ik.
Heb je al eens een reset naar fabrieksinstellingen gedaan
https://www.youtube.com/results?search_ ... y+settings
Lijkt me dat er met de persoonlijke instellingen ergens iets fout staat waardoor het toestel langzaam wordt.
Is mij ook al een paar maal overkomen.
Het heeft me wel even tijd en een cursus gekost om alle in en outs te leren kennen.
Garmin er is geen betere, o nee dat is iets anders.
Maar als je hem in het archive wilt gooien dan wil ik hem wel opvangen.
Heb je het toestel al eens gereset
Een maal per maand doen staat in de gebruiksaanwijzing dacht ik.
Heb je al eens een reset naar fabrieksinstellingen gedaan
https://www.youtube.com/results?search_ ... y+settings
Lijkt me dat er met de persoonlijke instellingen ergens iets fout staat waardoor het toestel langzaam wordt.
Is mij ook al een paar maal overkomen.
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met routeberekening
Peter
Bedankt voor je reactie
Het is allen vreemd dat een route naar oa Frankfurt of Wurzburg vanuit Utrecht de device aangeeft na 99% Kan de route niet berekenen
Terwijl als ik vanuit Utrecht invoer oa Bad Schoborn of Bald Waldsee hij wel de route berekend en aangeeft.
Blijft dus een vreemd
Zijn er onder de gebruikers van de 770LMT-D die dit ongemak ook hebben?
Bedankt voor je reactie
Het is allen vreemd dat een route naar oa Frankfurt of Wurzburg vanuit Utrecht de device aangeeft na 99% Kan de route niet berekenen
Terwijl als ik vanuit Utrecht invoer oa Bad Schoborn of Bald Waldsee hij wel de route berekend en aangeeft.
Blijft dus een vreemd
Zijn er onder de gebruikers van de 770LMT-D die dit ongemak ook hebben?
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met route bereking
Nee, herken het probleem niet.
Stel de vraag ook even op forum.gps.nl
Stel de vraag ook even op forum.gps.nl
Dat zegt iets over Garmin, maar zéker ook over de gebruiker
Eric
Adria Compact DL Plus 2021 160pk 9v automaat
Adria Compact DL Plus 2021 160pk 9v automaat
- MonRoe
- Berichten: 17482
- Lid geworden op: wo 14 mei 2003, 7:15
- Locatie: Well (L) na 55 jaar randstad nu het rustige Noord Limburg
- Contacteer:
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met routeberekening
het kan ook zo zijn dat er in het laatste gedeelte een fout zit in de kaart.
wij hebben het heel af en toe dat garmin iets geks doet maar meestal is dat te verklaren doordat er bijv een weg op de kaart niet doorloopt.
ik check dat dan met mapsource of basecamp.
wij hebben het heel af en toe dat garmin iets geks doet maar meestal is dat te verklaren doordat er bijv een weg op de kaart niet doorloopt.
ik check dat dan met mapsource of basecamp.
Wij waren met onze ex-campers in: Andorra - België - Denemarken - Duitsland - Frankrijk – Griekenland – Hongarije - Italië – Liechtenstein - Luxemburg – Monaco - Nederland - Oostenrijk - Polen - Portugal - Republiek San Marino – Spanje - Tsjechië
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met routeberekening
Heb je Zuid Europa wel aangevinkt in je kaartbeheer
Bij veel Garmins staat deze kaart apart op de SD kaart. Je hebt er toch wel een SD kaart in zitten
Bij veel Garmins staat deze kaart apart op de SD kaart. Je hebt er toch wel een SD kaart in zitten
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met route bereking
De 770 heeft voldoende interne opslagcapaciteit (wat iets anders is dan geheugen ) voor kaart van Europa en daar dus geen SD-kaart voor nodig.
Eric
Adria Compact DL Plus 2021 160pk 9v automaat
Adria Compact DL Plus 2021 160pk 9v automaat
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met routeberekening
Heb je wel een kaart geselecteerd? Op mijn handheld zit een kaart die non-routable is, en dan kan hij dus ook niet berekenen!
Onze avonturen zijn niet meer te volgen op onze website: "Travels and Troubles"
Re: Garmin 770LMT-D heeft een probleem met routeberekening
Allemaal bedankt voor jullie reactie
Ik heb vanmiddag een mail verstuurd naar de \\support// van Garmin
Hun antwoord zal ik na ontvangst plaatsen op dit forum
Ik heb vanmiddag een mail verstuurd naar de \\support// van Garmin
Hun antwoord zal ik na ontvangst plaatsen op dit forum