Sygic importeert geen POI's meer
Sygic importeert geen POI's meer
Hallo,
Is het zo dat Sygic beperkt is qua opslag/handeling met het importeren van POI's?
Heb nl. problemen met de supermarkten POI's vanuit het bestand van "de Hoekies".
De camperplaatsen per land ging prima naast de eerder geïmporteerde PoiPlaza bestanden.
Daarnaast nog een Franrijk bestand van de site http://www.i-campingcar.fr/ geïmporteerd.
Heb zover ik weet alle relevante topics hierover gelezen en van alles al geprobeerd:
1) met "UPIOv2Upi Sygic Convertor 2.3"
2) de *.OV2 naar zowel *.csv, *.asc als *.txt met aanpassen voor de Rupi Coverter.
Heeft iemand nog een idee.
Wie-o-wie
Willem
Is het zo dat Sygic beperkt is qua opslag/handeling met het importeren van POI's?
Heb nl. problemen met de supermarkten POI's vanuit het bestand van "de Hoekies".
De camperplaatsen per land ging prima naast de eerder geïmporteerde PoiPlaza bestanden.
Daarnaast nog een Franrijk bestand van de site http://www.i-campingcar.fr/ geïmporteerd.
Heb zover ik weet alle relevante topics hierover gelezen en van alles al geprobeerd:
1) met "UPIOv2Upi Sygic Convertor 2.3"
2) de *.OV2 naar zowel *.csv, *.asc als *.txt met aanpassen voor de Rupi Coverter.
Heeft iemand nog een idee.
Wie-o-wie
Willem
Nu volop ervan genieten!!!
__________Burstner Marano T640
__________Burstner Marano T640
Re: Sygic importeerd geen POI's meer
Pois moeten altijd per land in Sygic.
Zodra er "vreemde" coördinaten in staan gaat het fout.
Zodra er "vreemde" coördinaten in staan gaat het fout.
Re: Sygic importeerd geen POI's meer
Oeps, de onvermijdelijke vraag "hoe moet dat bestand per land opgedeeld worden"?javanes schreef:Pois moeten altijd per land in Sygic.
Zodra er "vreemde" coördinaten in staan gaat het fout.
Dat bestand ziet er o.a. zo uit:
29.7712, 62.61856, "[80100]Lidl Joensuu - Kuurnankatu 3a - Tel.: [Joensuu]"
30.02468, 63.31756, "[81700]Lidl Lieksa - Mönninkatu 2 - Tel.: [Lieksa]"
29.16284, 65.95821, "[93600]Lidl Kuusamo - Airotie 13 - Tel.: [Kuusamo]"
Willem
Nu volop ervan genieten!!!
__________Burstner Marano T640
__________Burstner Marano T640
Re: Sygic importeerd geen POI's meer
Probeer deze upi eens eens.
http://en.poipoint.eu/pobierz-poi?poi=Lidl&poi_id=146
Je moet je wel registreren, dus ik ben even niet verder gegaan.
Misschien staan ze er wel in per land in dat bestand.
Omdat de pois per land moeten gebruik het dus ook niet.
http://en.poipoint.eu/pobierz-poi?poi=Lidl&poi_id=146
Je moet je wel registreren, dus ik ben even niet verder gegaan.
Misschien staan ze er wel in per land in dat bestand.
Omdat de pois per land moeten gebruik het dus ook niet.
Re: Sygic importeerd geen POI's meer
Ik heb ze van Poiplaza gedownload en ze zijn zonder problemen zichtbaar in Sygic.
Lex
Lex
Lex en Heleen
Knaus Traveller 705 1995 op Ducato 230 2.5 TDi
Knaus Traveller 705 1995 op Ducato 230 2.5 TDi
Re: Sygic importeerd geen POI's meer
Importeren en exporteren van Poi's in Sygic gaat prima met Rupimanager. Even googelen in dit forum.
Veel camperplezier
Bert.
-----------
Hymer B 674 SL-2014-Fiat Ducato Multijet 180 Maxi 45-kW/pk 130/177-Euro 5-leeg/TTM 3840/4500 kg (C-C1)-VB full air luchtvering-Zenec Z-E3715-Oyster Vision-Alde-190/175 vers/afvalwater-dieseltank 120-woonaccu 190 Ah-2 zonnepanelen-cabinebed+2 lengtebedden
Motorscooter Honda SH 150i-2017-Samsung Galaxy S7-Lenovo Yoga 2
---------------------------------
Bert.
-----------
Hymer B 674 SL-2014-Fiat Ducato Multijet 180 Maxi 45-kW/pk 130/177-Euro 5-leeg/TTM 3840/4500 kg (C-C1)-VB full air luchtvering-Zenec Z-E3715-Oyster Vision-Alde-190/175 vers/afvalwater-dieseltank 120-woonaccu 190 Ah-2 zonnepanelen-cabinebed+2 lengtebedden
Motorscooter Honda SH 150i-2017-Samsung Galaxy S7-Lenovo Yoga 2
---------------------------------
Re: Sygic importeerd geen POI's meer
bertkuip schreef:Importeren en exporteren van Poi's in Sygic gaat prima met Rupimanager. Even googelen in dit forum.
Klopt het is even googelen, zeker specifiek op de supermarkten Carrefour, Intermarche, Leclerc, Lidl en ALDI etc....
Super hoor, wel per land importeren en het werkt.
Thks, Bertkuip
Nu volop ervan genieten!!!
__________Burstner Marano T640
__________Burstner Marano T640
Re: Sygic importeerd geen POI's meer
Opnieuw dit draadje maar weer opgepikt, want wederom problemen met het importeren van *.upi files.
Maar dan alleen diegene van de Hoekies!!!!!
Andere files importeren probleemloos.
Herkent iemand dit, en wat zou de oplossing zijn.
Note:
Ik gebruik de "UPIOv2Upi Sygic Convertor 2.3"
Willem
Maar dan alleen diegene van de Hoekies!!!!!
Andere files importeren probleemloos.
Herkent iemand dit, en wat zou de oplossing zijn.
Note:
Ik gebruik de "UPIOv2Upi Sygic Convertor 2.3"
Willem
Nu volop ervan genieten!!!
__________Burstner Marano T640
__________Burstner Marano T640
Re: Sygic importeert geen POI's meer
Hallo Javanes,
Bedoel je *.upi versies van 2018 en/of eerder?
In dat geval nee niet geprobeerd.
Er is sprake van een nieuwe telefoon en dus de laatste versies Sygic en van de Hoekies.
Willem
Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk
Bedoel je *.upi versies van 2018 en/of eerder?
In dat geval nee niet geprobeerd.
Er is sprake van een nieuwe telefoon en dus de laatste versies Sygic en van de Hoekies.
Willem
Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk
Nu volop ervan genieten!!!
__________Burstner Marano T640
__________Burstner Marano T640
Re: Sygic importeert geen POI's meer
Even voor de zekerheid...als je POI’s wilt laden voor een bepaald land dan moet die kaart van dat land wel in Sygic zijn geïnstalleerd. Ik zag dat je een nieuwe versie van Sygic op een nieuwe telefoon had gezet....vandaar mijn opmerking.
Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk Pro
Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk Pro
D'n poat op het gas en.......wiedergoan
Re: Sygic importeert geen POI's meer
Dat klopt helemaal, maar die landen staan er volledig in dwz incl. de regio's.
Gebruik al jaren poi's in Sygic maar juist deze (camperplaatsen) van de Hoekjes (per land) juist niet.
Vreemd genoeg de supermarkt poi's per land wel !!
Willem
Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk
Gebruik al jaren poi's in Sygic maar juist deze (camperplaatsen) van de Hoekjes (per land) juist niet.
Vreemd genoeg de supermarkt poi's per land wel !!
Willem
Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk
Nu volop ervan genieten!!!
__________Burstner Marano T640
__________Burstner Marano T640
Re: Sygic importeert geen POI's meer
Hoi Willem,
Heb je ook de beschikking over een .csv bestand dat je naar .rupi converteert? Hieronder de eerste drie regels uit een CC Poi bestand dat ik converteer naar .rupi en dan inlees in Sygic wat eigenlijk altijd lukt. Dan kun je vergelijken of daar iets niet goed staat.
delimiter=,
5.72103,50.80566,GRONSVELD,A2 Campeer-Centrum,Particulier/bedrijf,Veilingweg 13 [127]
3.93603,51.31984,ZAAMSLAG,Akkerbouwbedrijf Familie de Feijter,Particulier/bedrijf,Zaamslagsedijk 6 [14902]
met name de eerste regel is belangrijk, die geeft aan met welke teken de verschillende velden in de tabel zijn gescheiden.
Heb je ook de beschikking over een .csv bestand dat je naar .rupi converteert? Hieronder de eerste drie regels uit een CC Poi bestand dat ik converteer naar .rupi en dan inlees in Sygic wat eigenlijk altijd lukt. Dan kun je vergelijken of daar iets niet goed staat.
delimiter=,
5.72103,50.80566,GRONSVELD,A2 Campeer-Centrum,Particulier/bedrijf,Veilingweg 13 [127]
3.93603,51.31984,ZAAMSLAG,Akkerbouwbedrijf Familie de Feijter,Particulier/bedrijf,Zaamslagsedijk 6 [14902]
met name de eerste regel is belangrijk, die geeft aan met welke teken de verschillende velden in de tabel zijn gescheiden.
D'n poat op het gas en.......wiedergoan
Re: Sygic importeert geen POI's meer
Ok, maar eigenlijk wil ik blijven bij de TOMTOM Ov2 files om deze te converteren naar UPI.
Zou ik de eerste nu zijn die problemen heeft met importeren van die 2019 files!!
Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk
Zou ik de eerste nu zijn die problemen heeft met importeren van die 2019 files!!
Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk
Nu volop ervan genieten!!!
__________Burstner Marano T640
__________Burstner Marano T640