Hoe meerdere *.GPX naar *.kml? OPGELOST
Hoe meerdere *.GPX naar *.kml? OPGELOST
Wie kan mij helpen.
Ik zit met een hoop (+/- 260) *.gpx file's uit de route log van de Igo. Die wil ik in Google Earth laten zien. Hioe te doen?
Ik heb al geinstalleer/uitgeprobeert:
- GPX Visualizer maar daar moet je per punt (dus 260x) de file converteren dat geeft veel verwarring omdat nogal wat gpx namen op elkaar lijken en je de reeds gedane niet eenvoudig kan verwijderen. De lijst weergave in dit progranmma is ook anders dan vanuit verkker dus dat is ook niet te doen.
- Garmin Basecamp. Geeft perfect de route weer op zijn "kale kaart" maar zodra je opdracht geeft hem in google Earth te ztten hangt hij Goog Earth op ook na 2 dagen wachten nog geen effect)
- diverse programmatjes gedownload maar allemaal willen ze alleen file voor file
- GLobal mapper. Maar dara kom ik niet uit. Kan wel een KML file maken maar dan zioe je alleen delen van de route in "punaises".
Wie weet een snellere of in ieder geval een betere oplossing?
al vast dank
Henk
Ik zit met een hoop (+/- 260) *.gpx file's uit de route log van de Igo. Die wil ik in Google Earth laten zien. Hioe te doen?
Ik heb al geinstalleer/uitgeprobeert:
- GPX Visualizer maar daar moet je per punt (dus 260x) de file converteren dat geeft veel verwarring omdat nogal wat gpx namen op elkaar lijken en je de reeds gedane niet eenvoudig kan verwijderen. De lijst weergave in dit progranmma is ook anders dan vanuit verkker dus dat is ook niet te doen.
- Garmin Basecamp. Geeft perfect de route weer op zijn "kale kaart" maar zodra je opdracht geeft hem in google Earth te ztten hangt hij Goog Earth op ook na 2 dagen wachten nog geen effect)
- diverse programmatjes gedownload maar allemaal willen ze alleen file voor file
- GLobal mapper. Maar dara kom ik niet uit. Kan wel een KML file maken maar dan zioe je alleen delen van de route in "punaises".
Wie weet een snellere of in ieder geval een betere oplossing?
al vast dank
Henk
Laatst gewijzigd door snoopy op ma 09 nov 2015, 14:39, 1 keer totaal gewijzigd.
Volg je hart want dat klopt.
- eef van baal
- Berichten: 7518
- Lid geworden op: za 06 jun 2009, 9:35
- Locatie: Nieuw Bergen LB
- Contacteer:
Re: hoe meerder (veewl *.GPX naar +.kml
volgens mij hoef e niks te doen alleen in google earth openen.
zo niet kun je Tyre downloaden. http://www.tyretotravel.com/nl/download-tyre/
zo niet kun je Tyre downloaden. http://www.tyretotravel.com/nl/download-tyre/
"Het forum is net een lopend buffet, je neemt wat je lekker vindt en wat je niet lust laat je liggen."
Werk om te leven, leef niet om te werken.
- Bob Diesel
- Berichten: 31982
- Lid geworden op: do 15 sep 2005, 16:31
- Locatie: limbabwe
- Contacteer:
Re: hoe meerder (veewl *.GPX naar +.kml
Misscien helpt dit je verder
http://www.youtube.com/watch?v=g6lMCmm4utk
http://www.youtube.com/watch?v=g6lMCmm4utk
Re: hoe meerder (veewl *.GPX naar +.kml
Het zou mij niet verbazen dat dat met de genoemde applicaties niet met gaat lukken. Voor elke aparte route wordt er volgens mij ook wat rekenkracht gevraagd, en dan zijn 260 GPX bestanden een beetje veel van het goede vermoed ik.
Binnen Strava heb je de mogelijkheid om zogenaamde heatmaps weer te geven van gemaakte tochten, dat is wat je eigenlijk wilt met de gereden routes. Misschien dat je Strava voor de gek kunt houden of dat er apps zijn die dit als mogelijkheid hebben.
Binnen Strava heb je de mogelijkheid om zogenaamde heatmaps weer te geven van gemaakte tochten, dat is wat je eigenlijk wilt met de gereden routes. Misschien dat je Strava voor de gek kunt houden of dat er apps zijn die dit als mogelijkheid hebben.
Beter spijt van wat je hebt gedaan, dan van wat je niet hebt gedaan.
LMC Liberty 6400sa
LMC Liberty 6400sa
Re: hoe meerder (veewl *.GPX naar +.kml
Dank voor de eerste (zeer)snelle reacties.
1ste Het pakketje gedownload maar deze kan geen GPX file aan EN ook maar een tegelijkertijd. Valt dus af
2de leuke uitleg maar eerste stukje mist van uitleg. Kan niet zien waar die te openen map in eens vandaan komt dus weer
3de nog eens geprobeert door hem direct van GPX in Aerth te openen (na aangegeven te hebben dat Eart het standaard programma moet zijn om dit soort files te openen) maar dan geeft hij alleen per stukje aan. Dus niet je totale rit.
Als het lukt wel een paar op de kaart te krijgen zie je niet meer in kleuren de dagen verschillen.
Maar nogmaals voor zover bedankt en het uitproberen waard geweest maar als iemand nog wat weet
Henk
1ste Het pakketje gedownload maar deze kan geen GPX file aan EN ook maar een tegelijkertijd. Valt dus af
2de leuke uitleg maar eerste stukje mist van uitleg. Kan niet zien waar die te openen map in eens vandaan komt dus weer
3de nog eens geprobeert door hem direct van GPX in Aerth te openen (na aangegeven te hebben dat Eart het standaard programma moet zijn om dit soort files te openen) maar dan geeft hij alleen per stukje aan. Dus niet je totale rit.
Als het lukt wel een paar op de kaart te krijgen zie je niet meer in kleuren de dagen verschillen.
Maar nogmaals voor zover bedankt en het uitproberen waard geweest maar als iemand nog wat weet
Henk
Volg je hart want dat klopt.
- eef van baal
- Berichten: 7518
- Lid geworden op: za 06 jun 2009, 9:35
- Locatie: Nieuw Bergen LB
- Contacteer:
Re: hoe meerder (veewl *.GPX naar +.kml
dat mapje met de route komt natuurlijk van je eigen pc
"Het forum is net een lopend buffet, je neemt wat je lekker vindt en wat je niet lust laat je liggen."
Werk om te leven, leef niet om te werken.
Re: hoe meerder (veewl *.GPX naar +.kml
Misschien lukt het met http://www.routeconverter.de
Veel camperplezier
Bert.
-----------
Hymer B 674 SL-2014-Fiat Ducato Multijet 180 Maxi 45-kW/pk 130/177-Euro 5-leeg/TTM 3840/4500 kg (C-C1)-VB full air luchtvering-Zenec Z-E3715-Oyster Vision-Alde-190/175 vers/afvalwater-dieseltank 120-woonaccu 190 Ah-2 zonnepanelen-cabinebed+2 lengtebedden
Motorscooter Honda SH 150i-2017-Samsung Galaxy S7-Lenovo Yoga 2
---------------------------------
Bert.
-----------
Hymer B 674 SL-2014-Fiat Ducato Multijet 180 Maxi 45-kW/pk 130/177-Euro 5-leeg/TTM 3840/4500 kg (C-C1)-VB full air luchtvering-Zenec Z-E3715-Oyster Vision-Alde-190/175 vers/afvalwater-dieseltank 120-woonaccu 190 Ah-2 zonnepanelen-cabinebed+2 lengtebedden
Motorscooter Honda SH 150i-2017-Samsung Galaxy S7-Lenovo Yoga 2
---------------------------------
Re: Hoe meerdere *.GPX naar *.kml?
Mooi hoe je je best doet iets goed te schrijven maar dat dit niet lukt
Die map openen bedoelde ik hoe kan ik een c.q. die map openen VANUIT Earth of maps. Dat laat dat videotje niet goed zien bij mij. Hoop dat het zo diodelijker is .
Geprobeert dierouteconverter te installeren maar krijg allen foutmeldingen.
Die wie weet wat voor de volgedne ronde
Die map openen bedoelde ik hoe kan ik een c.q. die map openen VANUIT Earth of maps. Dat laat dat videotje niet goed zien bij mij. Hoop dat het zo diodelijker is .
Geprobeert dierouteconverter te installeren maar krijg allen foutmeldingen.
Die wie weet wat voor de volgedne ronde
Volg je hart want dat klopt.
Re: Hoe meerdere *.GPX naar *.kml?
Ik denk dat je met JaVaWa RTWTool al je gpx files wel naar kml kunt overzetten.
John
John
John
- eef van baal
- Berichten: 7518
- Lid geworden op: za 06 jun 2009, 9:35
- Locatie: Nieuw Bergen LB
- Contacteer:
Re: Hoe meerdere *.GPX naar *.kml?
net nog geprobeerd gewoon geopend in earth en het werkt.
hoe moeilijk kun je iets makkelijks maken.
hoe moeilijk kun je iets makkelijks maken.
"Het forum is net een lopend buffet, je neemt wat je lekker vindt en wat je niet lust laat je liggen."
Werk om te leven, leef niet om te werken.
Re: Hoe meerdere *.GPX naar *.kml?
Ook geprobeerd met 260 gpx files Eef??
Beter spijt van wat je hebt gedaan, dan van wat je niet hebt gedaan.
LMC Liberty 6400sa
LMC Liberty 6400sa
- Hoofdnoorman
- Berichten: 15365
- Lid geworden op: za 23 okt 2010, 22:13
- Locatie: Deventer
Re: Hoe meerdere *.GPX naar *.kml?
Twee trackers van mij liggen al een tijdje stof te happen, maar van één van hen, zat een uitvoer naar kml.
Ik heb de Amod en de IgotU.
Ik geloof dat de Amod de mogelijkheid heeft.
Ik zie wel nog een setup hiervan in mijn map staan, dus het kan zijn day ik hem kan doorspelen.
Ik heb de Amod en de IgotU.
Ik geloof dat de Amod de mogelijkheid heeft.
Ik zie wel nog een setup hiervan in mijn map staan, dus het kan zijn day ik hem kan doorspelen.
Vriendelijke campergroet,
Rudy en Hockey.
Rudy en Hockey.
Re: Hoe meerdere *.GPX naar *.kml?
Ik heb recent een bestand met 173 track-routes online gezet (http://www.mrgps.nl/ttt/) en heb ook die geprobeerd ineens te openen in Google Earth. Zowel vanuit basecamp als door te kiezen voor import - gpx (alle vinkjes aanzetten).
Bij die laatste optie zag ik op een gegeven moment wel e.e.a. in beeld komen, maar vervolgens ook weer tracks wegvallen en GE lijkt uiteindelijk helemaal te 'hangen'; danwel ik heb onvoldoende geduld hiervoor.
Het lijkt niet zozeer te liggen aan het aantal tracks, maar meer aan de gezamenlijke lengte ervan: ook als ik de tracks samenvoeg gaat GE redelijk op 'tilt'.
Ergo: er is blijkbaar toch wel een limiet aan wat Google Earth aan kan; een track van enkele tienduizenden kilometers is te veel van het goede.
Bij die laatste optie zag ik op een gegeven moment wel e.e.a. in beeld komen, maar vervolgens ook weer tracks wegvallen en GE lijkt uiteindelijk helemaal te 'hangen'; danwel ik heb onvoldoende geduld hiervoor.
Het lijkt niet zozeer te liggen aan het aantal tracks, maar meer aan de gezamenlijke lengte ervan: ook als ik de tracks samenvoeg gaat GE redelijk op 'tilt'.
Ergo: er is blijkbaar toch wel een limiet aan wat Google Earth aan kan; een track van enkele tienduizenden kilometers is te veel van het goede.
Garmin- en TomTom-gebruikers: zie ook http://www.mrgps.nl, http://www.youtube.com/mrgpsnl of http://www.facebook.com/mrgpsnl