ov2 bestanden om te zetten naar GPX
-
- Berichten: 69
- Lid geworden op: za 03 okt 2009, 18:13
- Locatie: Burgum
ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Wie weet wat voor programma men moet gebruiken om ov2 bestanden om te zetten naar GPX
wij willen dit jaar de laptop gaan gebruiken voor navigatie en hebben daar voor Microsoft AutoRoute op de laptop gezet . maar als wij nu de bestanden van camperplaatsen willen gebruiken moeten dat GPX File zijn. Nu ben ik al op een paar internet pagina’s geweest waar men dat zo om kan zetten maar dan werken ze niet. Heeft hier iemand ervaring mee en weet waar ik het wel om zetten.
Met vriendelijke groet, Dik
wij willen dit jaar de laptop gaan gebruiken voor navigatie en hebben daar voor Microsoft AutoRoute op de laptop gezet . maar als wij nu de bestanden van camperplaatsen willen gebruiken moeten dat GPX File zijn. Nu ben ik al op een paar internet pagina’s geweest waar men dat zo om kan zetten maar dan werken ze niet. Heeft hier iemand ervaring mee en weet waar ik het wel om zetten.
Met vriendelijke groet, Dik
Met vriendelijke groet, Dik
-
- Berichten: 69
- Lid geworden op: za 03 okt 2009, 18:13
- Locatie: Burgum
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
werkt bij mijn niet of ik doe hen niet goed
Met vriendelijke groet, Dik
- Rolling Rodie
- Moderator
- Berichten: 22981
- Lid geworden op: di 18 sep 2007, 18:41
- Locatie: Borger
- Contacteer:
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
deze dan
Met vriendelijke groet,
Roderick
-----------------------------------------------------
Time waits for no one,no favours has he.
-----------------------------------------------------
onze camperpagina
Roderick
-----------------------------------------------------
Time waits for no one,no favours has he.
-----------------------------------------------------
onze camperpagina
-
- Berichten: 4187
- Lid geworden op: ma 06 aug 2007, 21:44
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Download de poiconverter, veruit de simpelste en betrouwbaarste.
Hij werkt zo:
1 open poicoverter
2 klik op het mapje linksboven
3 stel in de dropdown onderin het type bestand in dat je wilt converteren, in jouw geval .ov2 dus
4 selecteer nu het bestand en kies openen
5 de converter laat nu zien ... points read (aantal)
6 klik op het opslagicoontje linksboven (ziet er uit al diskette, blauw)
7 selecteer in de dropdown beneden het type bestand dat je er van wilt maken, in jouw geval .gpx dus
8 kies de plek waar je het geconverteerde bestand wilt opslaan en klik op opslaan.
9 poiconverter laat nu zien .. points written (aantal)
Klaar
kijk in de map waar je hebt opgeslagen en je ziet het.gpx bestand staan. het originele .ov2 bestand blijft op de originele plek aanwezig.
Succes,
Jeroen
Hij werkt zo:
1 open poicoverter
2 klik op het mapje linksboven
3 stel in de dropdown onderin het type bestand in dat je wilt converteren, in jouw geval .ov2 dus
4 selecteer nu het bestand en kies openen
5 de converter laat nu zien ... points read (aantal)
6 klik op het opslagicoontje linksboven (ziet er uit al diskette, blauw)
7 selecteer in de dropdown beneden het type bestand dat je er van wilt maken, in jouw geval .gpx dus
8 kies de plek waar je het geconverteerde bestand wilt opslaan en klik op opslaan.
9 poiconverter laat nu zien .. points written (aantal)
Klaar
kijk in de map waar je hebt opgeslagen en je ziet het.gpx bestand staan. het originele .ov2 bestand blijft op de originele plek aanwezig.
Succes,
Jeroen
-
- Berichten: 69
- Lid geworden op: za 03 okt 2009, 18:13
- Locatie: Burgum
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
hallo jeroen,
ik heb alles gedaan wat je zei, maar als ik heb dan in microsoft autoroute wil zetten zegt hij dat het een invalid gpx file is.
ik heb het gecontroleerd maar het is wel een gpx file hoe kan ik dit oplossen?
Groet
ik heb alles gedaan wat je zei, maar als ik heb dan in microsoft autoroute wil zetten zegt hij dat het een invalid gpx file is.
ik heb het gecontroleerd maar het is wel een gpx file hoe kan ik dit oplossen?
Groet
Met vriendelijke groet, Dik
-
- Berichten: 4187
- Lid geworden op: ma 06 aug 2007, 21:44
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Hmmm,
Autoroute leest toch ook .csv? Probeer dat anders eens.
Er zijn inderdaad meerdere soorten .gpx net als dat er meerdere soorten .gdb zijn. Uiterlijk zijn ze niet te herkennen.
Je kunt ook de itn routeconverter nemen, wel een wat gecompliceerder programma maar daar kan je kiezen uit de verschillende gpx formats als 1.0 of 1.1 bijvoorbeeld.
Heb je al geprobeerd het gpx bestand te selecteren en dan openen met....
Hoe groot is de ov2, mail anders een gezipte versie, zal ik er eens naar kijken?
Groetjes,
Jeroen
Autoroute leest toch ook .csv? Probeer dat anders eens.
Er zijn inderdaad meerdere soorten .gpx net als dat er meerdere soorten .gdb zijn. Uiterlijk zijn ze niet te herkennen.
Je kunt ook de itn routeconverter nemen, wel een wat gecompliceerder programma maar daar kan je kiezen uit de verschillende gpx formats als 1.0 of 1.1 bijvoorbeeld.
Heb je al geprobeerd het gpx bestand te selecteren en dan openen met....
Hoe groot is de ov2, mail anders een gezipte versie, zal ik er eens naar kijken?
Groetjes,
Jeroen
-
- Berichten: 6025
- Lid geworden op: vr 11 mar 2005, 19:08
- Locatie: Best (NBr)
- Contacteer:
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
probeer deze is
zojuist een GPX gemaakt maar kan hem niet proberen
zojuist een GPX gemaakt maar kan hem niet proberen
Met vriendelijke groeten / مع تحياتي /With best regards / Mit herzlichen Grüßen, / 敬具,
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
-
- Berichten: 69
- Lid geworden op: za 03 okt 2009, 18:13
- Locatie: Burgum
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
hallo Jeroen
Heb alles geprobeerd naar het lukt niet om ze er op te krijgen
het gaat om de twee bestanden die bij de Hoekies staan
http://www.dehoekies.nl/Coordinaten.htm
W-Europa 19-07-11 en ACSI -campings 2011 van Europa
als jij ze voor mijn om kan zetten zou dat heel mooi zijn
Heb alles geprobeerd naar het lukt niet om ze er op te krijgen
het gaat om de twee bestanden die bij de Hoekies staan
http://www.dehoekies.nl/Coordinaten.htm
W-Europa 19-07-11 en ACSI -campings 2011 van Europa
als jij ze voor mijn om kan zetten zou dat heel mooi zijn
Met vriendelijke groet, Dik
-
- Berichten: 6025
- Lid geworden op: vr 11 mar 2005, 19:08
- Locatie: Best (NBr)
- Contacteer:
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Ik heb je zojuist een mailtje gestuurd naar je hotmail-account met 2 bestanden , kun je ze proberen of ze goed zijn ( voor het geval dat Jeroen geen tijd heeft)
Met vriendelijke groeten / مع تحياتي /With best regards / Mit herzlichen Grüßen, / 敬具,
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
-
- Berichten: 4187
- Lid geworden op: ma 06 aug 2007, 21:44
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Neem aan dat Peter (de Hoekies) je 2 werkende bestanden heeft gestuurd?
Zo ja is je probleem inmiddels opgelost, zo nee dan zal ik nog even kijken/zoeken naar een structurele oplossing voor je probleem.
Groetjes,
Jeroen
Zo ja is je probleem inmiddels opgelost, zo nee dan zal ik nog even kijken/zoeken naar een structurele oplossing voor je probleem.
Groetjes,
Jeroen
-
- Berichten: 6025
- Lid geworden op: vr 11 mar 2005, 19:08
- Locatie: Best (NBr)
- Contacteer:
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Jeroen
Ik kan ze alleen controleren als ik ze open met poiedit en dan geeft het cp europa bestand 11543 camperplaatsen en geen foutmelding .
We vernemen het nog wel van de topic-starter of het naar behoren is en of hij het heeft ontvangen ( verstuurd naar een hotmailadres van firemendik )
Ik kan ze alleen controleren als ik ze open met poiedit en dan geeft het cp europa bestand 11543 camperplaatsen en geen foutmelding .
We vernemen het nog wel van de topic-starter of het naar behoren is en of hij het heeft ontvangen ( verstuurd naar een hotmailadres van firemendik )
Met vriendelijke groeten / مع تحياتي /With best regards / Mit herzlichen Grüßen, / 敬具,
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
-
- Berichten: 4187
- Lid geworden op: ma 06 aug 2007, 21:44
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Peter,
Ik tijfel er niet aan of jouw bestand is 100% ok, ga er dan ook van uit dat het ook bij de TS werkt.
Mocht hij belangstelling hebben om in de toekomst zelf bestanden te kunnen converteren zodat ze bruikebaar worden in het door hem gekozen systeem dan hoor ik het graag. De vraag was namelijk niet wie kan mij kant en klare bestanden aanlevren maar wie weet met welk programma kan ik bestanden bruikbaar maken voor mijn systeem.
Groetjes,
jeroen
Ik tijfel er niet aan of jouw bestand is 100% ok, ga er dan ook van uit dat het ook bij de TS werkt.
Mocht hij belangstelling hebben om in de toekomst zelf bestanden te kunnen converteren zodat ze bruikebaar worden in het door hem gekozen systeem dan hoor ik het graag. De vraag was namelijk niet wie kan mij kant en klare bestanden aanlevren maar wie weet met welk programma kan ik bestanden bruikbaar maken voor mijn systeem.
Groetjes,
jeroen