Dat kan dus met dezeJervig schreef: met welk programma kan ik bestanden bruikbaar maken voor mijn systeem.
Groetjes,
jeroen
ov2 bestanden om te zetten naar GPX
-
- Berichten: 6025
- Lid geworden op: vr 11 mar 2005, 19:08
- Locatie: Best (NBr)
- Contacteer:
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Met vriendelijke groeten / مع تحياتي /With best regards / Mit herzlichen Grüßen, / 敬具,
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
-
- Berichten: 4187
- Lid geworden op: ma 06 aug 2007, 21:44
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Sorry hoor maar dat is zoiets als; met welke auto kan ik het beste parkeren in Amsterdam en dan antwoorden dat je met de fiets ook naar Amsterdam kan, desnoods met je fiets in de trein. Klopt op zichzelf maar is geen antwoord op de vraag.de hoekies schreef:Dat kan dus met dezeJervig schreef: met welk programma kan ik bestanden bruikbaar maken voor mijn systeem.
Groetjes,
jeroen
Als de TS zijn vraag verkeerd gesteld heeft laat ie dat dan even melden, zoniet wil ik met alle soorten van plezier uitzoeken welk voor hem bruikbaar format door welk programma wordt gegenereerd.
Groetjes,
Jeroen
-
- Berichten: 6025
- Lid geworden op: vr 11 mar 2005, 19:08
- Locatie: Best (NBr)
- Contacteer:
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Jeroenfiremendik schreef:Wie weet wat voor programma men moet gebruiken om ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Dit is de vraag en ik geef daar als antwoord dit programma op
Simpel niet meer en niet minder of begrijp ik het niet
Met vriendelijke groeten / مع تحياتي /With best regards / Mit herzlichen Grüßen, / 敬具,
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
-
- Berichten: 4187
- Lid geworden op: ma 06 aug 2007, 21:44
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Peter,
Dat is geen programma (auto) maar een webtool (fiets). Bovendien eentje waarbij van te voren wordt aangegeven dat het soms niet werkt en dat je dan kan uitwijken naar een andere webtool (trein). Bij een webtool heb je op z'n minst een internet verbinding nodig en een programma draait op je eigen cpu of laptop.
Simpeler kan ik het niet uitleggen!!
JP
Dat is geen programma (auto) maar een webtool (fiets). Bovendien eentje waarbij van te voren wordt aangegeven dat het soms niet werkt en dat je dan kan uitwijken naar een andere webtool (trein). Bij een webtool heb je op z'n minst een internet verbinding nodig en een programma draait op je eigen cpu of laptop.
Simpeler kan ik het niet uitleggen!!
JP
-
- Berichten: 69
- Lid geworden op: za 03 okt 2009, 18:13
- Locatie: Burgum
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Jeroen,
Ik zou het graag zelf doen maar welk oplossing vandaag ook werd aangedragen ik kreeg het niet voorelkaar. Ik ga hier na mijn vakantie weer mee aan de gang om het voorelkaar te krijgen.
Als ik dan hulp nodig heb laat ik het wel even weten. Iedereen nog bedankt voor jullie hulp.
Ik zou het graag zelf doen maar welk oplossing vandaag ook werd aangedragen ik kreeg het niet voorelkaar. Ik ga hier na mijn vakantie weer mee aan de gang om het voorelkaar te krijgen.
Als ik dan hulp nodig heb laat ik het wel even weten. Iedereen nog bedankt voor jullie hulp.
Met vriendelijke groet, Dik
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
@Jervig
Niet zo zeuren over fietsen, auto's en treinen.
De topicstarter begon met :
En een webbased oplossing is ook een programma, alleen werkt dat online en niet direct op de pc.
Bovendien staat bovenin bij die webtool:
"You can download it and run it on almost any computer,.."
Niet zo zeuren over fietsen, auto's en treinen.
De topicstarter begon met :
Dan lijkt me het antwoord van de hoekies niet zo verkeerd.Nu ben ik al op een paar internet pagina’s geweest waar men dat zo om kan zetten maar dan werken ze niet. Heeft hier iemand ervaring mee en weet waar ik het wel om zetten.
En een webbased oplossing is ook een programma, alleen werkt dat online en niet direct op de pc.
Bovendien staat bovenin bij die webtool:
"You can download it and run it on almost any computer,.."
-
- Berichten: 6025
- Lid geworden op: vr 11 mar 2005, 19:08
- Locatie: Best (NBr)
- Contacteer:
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
ik heb het inderdaad ook op mijn pc staan voor als ik geen internetverbinding heb, komt nogal eens voor dat men onderweg poi-bestanden vraagt en niet iedereen heeft een TT en dan is een converteerprogje wel makkelijkWimZ schreef:Bovendien staat bovenin bij die webtool:
"You can download it and run it on almost any computer,.."
Met vriendelijke groeten / مع تحياتي /With best regards / Mit herzlichen Grüßen, / 敬具,
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
-
- Berichten: 4187
- Lid geworden op: ma 06 aug 2007, 21:44
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
WimZ schreef:@Jervig
Niet zo zeuren over fietsen, auto's en treinen.
De topicstarter begon met :Dan lijkt me het antwoord van de hoekies niet zo verkeerd.Nu ben ik al op een paar internet pagina’s geweest waar men dat zo om kan zetten maar dan werken ze niet. Heeft hier iemand ervaring mee en weet waar ik het wel om zetten.
En een webbased oplossing is ook een programma, alleen werkt dat online en niet direct op de pc.
Bovendien staat bovenin bij die webtool:
"You can download it and run it on almost any computer,.."
Ik zeur niet, ik lach alleen maar.
Het probleem is namelijk niet nieuw:
http://www.camperforum.nl/viewtopic.php?t=8416644
Heb net even alle huidige bestanden van Peter geconverteerd, bestanden met meer dan pakweg 1000 punten geven een probleem met laden in Autoroute. Kan dat overigens nergens vinden in de specs van het programma.
Dus de landen even separaat downloaden en converteren en klaar is Klara.
Te grote bestanden even zelf splitsen.
Groetjes,
Jeroen
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Het probleem kwam me ook al bekend voor
Maar ik wist niet meer waar het stond.
Cor
Maar ik wist niet meer waar het stond.
Cor
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Even een topic uit de oude doos nieuw leven inblazen
Ik wil het bestand van De Hoekies op mijn Garmin 770 zetten en daarvoor moet ik het ov2 bestand converteren. Na conversie met zowel ITNconverter als GPSBabel geeft POI Loader echter een foutmelding mbt het geconverteerde bestand. Graag jullie hulp
Ik wil het bestand van De Hoekies op mijn Garmin 770 zetten en daarvoor moet ik het ov2 bestand converteren. Na conversie met zowel ITNconverter als GPSBabel geeft POI Loader echter een foutmelding mbt het geconverteerde bestand. Graag jullie hulp
Eric
Adria Compact DL Plus 2021 160pk 9v automaat
Adria Compact DL Plus 2021 160pk 9v automaat
-
- Berichten: 6025
- Lid geworden op: vr 11 mar 2005, 19:08
- Locatie: Best (NBr)
- Contacteer:
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Poieditor gebruiken
www.poieditor.com
Je moet wel weten welke extensie je nodig hebt.. csv of gpx of gpi .
Uploaden met het progje uploader van.je navigatie zou geen.foutmelding mogen geven
Verstuurd vanaf mijn HUAWEI VNS-L31 met Tapatalk
www.poieditor.com
Je moet wel weten welke extensie je nodig hebt.. csv of gpx of gpi .
Uploaden met het progje uploader van.je navigatie zou geen.foutmelding mogen geven
Verstuurd vanaf mijn HUAWEI VNS-L31 met Tapatalk
Met vriendelijke groeten / مع تحياتي /With best regards / Mit herzlichen Grüßen, / 敬具,
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Dank je voor de snelle reactie Peter
Ook na gebruik van POI Editor geeft POI Loader echter dezelfde foutmelding als ITNconverter: "Er bevindt zich een fout in de gegevensindeling op regel 2 van het bestand. De gegevens vóór deze fout worden geschreven, maar latere gegevens in dit bestand kunnen niet worden gelezen."
Ook na gebruik van POI Editor geeft POI Loader echter dezelfde foutmelding als ITNconverter: "Er bevindt zich een fout in de gegevensindeling op regel 2 van het bestand. De gegevens vóór deze fout worden geschreven, maar latere gegevens in dit bestand kunnen niet worden gelezen."
Eric
Adria Compact DL Plus 2021 160pk 9v automaat
Adria Compact DL Plus 2021 160pk 9v automaat
-
- Berichten: 6025
- Lid geworden op: vr 11 mar 2005, 19:08
- Locatie: Best (NBr)
- Contacteer:
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Stuur mij een mail en ik stuur je het op , ik kan het niet controleren of er een foutmelding in zit maar wel converteren .
Je moet poieditor gebruiken en niet poiedit ,de laatste geeft nogal eens foutmeldingen bij het converteren
Mail adres is dehoekiesED gmail.com
heb je de nieuwste poiloader geinstalleerd ?\ http://www8.garmin.com/support/download ... jsp?id=927
De tekst hieronder is waarschijnlijk overbodig maar je weet nooit :
Installeer Garmin’s POI Loader
Download POI bestand als .csv of .gpx (of maak zelf in mapsource waypoints aan)
Om een plaatje op de gps erbij te krijgen, plaats in dezelfde map een .bmp plaatje en geef die dezelfde naam als het .csv/.gpx bestand.
Sluit de GPS aan op de computer en selecteer via Instellen/Interface de USB Massa opslag of sluit het sd kaartje via een kaartlezer aan op de computer
LET OP POI loader versie < 2.6.0: de POI loader maakt op de sd kaart een nieuw bestand aan. Als je later nog meer POI’s wil toevoegen dan zullen de POI’s die al op de GPS staan worden overschreven. Daarom: Open via verkenner de map POI op de sd kaart en hernoem het bestand, de naam van het bestand is ook de naam van de categorie die zal verschijnen op de GPS.
Open POI Loader en kies voor opslaan op Garmin-apparaat
Kies vervolgens voor de gewenste doel schijf
Kies voor express en selecteer het mapje met de .csv/.gpx bestand(en)
Kies een naam voor het POI bestand op de GPS (naam is ook de naam van de categorie die zal verschijnen op de GPS.)
De punten worden naar de GPS / SD kaart gestuurd
Voor meer categorieen begin weer bij stap 6 etc..
Je moet poieditor gebruiken en niet poiedit ,de laatste geeft nogal eens foutmeldingen bij het converteren
Mail adres is dehoekiesED gmail.com
heb je de nieuwste poiloader geinstalleerd ?\ http://www8.garmin.com/support/download ... jsp?id=927
De tekst hieronder is waarschijnlijk overbodig maar je weet nooit :
Installeer Garmin’s POI Loader
Download POI bestand als .csv of .gpx (of maak zelf in mapsource waypoints aan)
Om een plaatje op de gps erbij te krijgen, plaats in dezelfde map een .bmp plaatje en geef die dezelfde naam als het .csv/.gpx bestand.
Sluit de GPS aan op de computer en selecteer via Instellen/Interface de USB Massa opslag of sluit het sd kaartje via een kaartlezer aan op de computer
LET OP POI loader versie < 2.6.0: de POI loader maakt op de sd kaart een nieuw bestand aan. Als je later nog meer POI’s wil toevoegen dan zullen de POI’s die al op de GPS staan worden overschreven. Daarom: Open via verkenner de map POI op de sd kaart en hernoem het bestand, de naam van het bestand is ook de naam van de categorie die zal verschijnen op de GPS.
Open POI Loader en kies voor opslaan op Garmin-apparaat
Kies vervolgens voor de gewenste doel schijf
Kies voor express en selecteer het mapje met de .csv/.gpx bestand(en)
Kies een naam voor het POI bestand op de GPS (naam is ook de naam van de categorie die zal verschijnen op de GPS.)
De punten worden naar de GPS / SD kaart gestuurd
Voor meer categorieen begin weer bij stap 6 etc..
Laatst gewijzigd door de hoekies op zo 18 mar 2018, 14:00, 1 keer totaal gewijzigd.
Met vriendelijke groeten / مع تحياتي /With best regards / Mit herzlichen Grüßen, / 敬具,
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Re: ov2 bestanden om te zetten naar GPX
Ja, ik heb de laatste POI Loader gedownload van Garmin en gebruikt.
Ik stuur je een email en ga het proberen met het bestand dat ik van je ontvang!
Ik stuur je een email en ga het proberen met het bestand dat ik van je ontvang!
Eric
Adria Compact DL Plus 2021 160pk 9v automaat
Adria Compact DL Plus 2021 160pk 9v automaat