Bordatlas 2018 poi
Re: Bordatlas 2018 poi
We hebben de app van P4N en van CC, lijkt me eerlijk gezegd voldoende maar je weet maar nooit.
Groeten, Thole
Van een saai en eentonig leven, gaat zelfs een schimmel dood.
http://camperreizen-thole-everdien.jouwweb.nl/
Van een saai en eentonig leven, gaat zelfs een schimmel dood.
http://camperreizen-thole-everdien.jouwweb.nl/
-
- Berichten: 6025
- Lid geworden op: vr 11 mar 2005, 19:08
- Locatie: Best (NBr)
- Contacteer:
Re: Bordatlas 2018 poi
Verschil in CC en Bordatlas is ook dat in CC camperplaatsen worden gezet in USA,Canada en Australie en zelfs Rusland en laad je dus elke keer op je TT
Campercontact gaat de file`s in 2 delen aanbieden binnenkort met deze indeling mijn inziens niet de slimste indeling want als je b.v naar Italie gaat is het makkelijk als je de doortgaande landen dan ook hebt :
Losse landen toegevoegd:
Armenië
Australië
Canada
Iran
Kosovo
Liechtenstein
Malta
Moldavië
Monaco
Nieuw Zeeland
Rusland
Verenigde Staten
Wit-Rusland
Noord-Oost Europa
Nederland
België
Luxemburg
Ierland
Verenigd Koninkrijk
IJsland
Noorwegen
Zweden
Finland
Denemarken
Duitsland
Polen
Estland
Letland
Litouwen
Wit-Rusland
Oekraïne
Rusland
Moldavië
Tsjechië
Oostenrijk
Slovenië
Slowakije
Hongarije
Kroatië
Roemenië
Servië
Bosnië en Herz.
Montenegro
Kosovo
Albanië
Macedonië
Bulgarije
Griekenland
Turkije
Liechtenstein
Iran
Armenië
Zuid-West Europa
Nederland
België
Luxemburg
Frankrijk
Spanje
Portugal
Zwitserland
Italië
Marokko
Monaco
Andorra
Malta
Campercontact gaat de file`s in 2 delen aanbieden binnenkort met deze indeling mijn inziens niet de slimste indeling want als je b.v naar Italie gaat is het makkelijk als je de doortgaande landen dan ook hebt :
Losse landen toegevoegd:
Armenië
Australië
Canada
Iran
Kosovo
Liechtenstein
Malta
Moldavië
Monaco
Nieuw Zeeland
Rusland
Verenigde Staten
Wit-Rusland
Noord-Oost Europa
Nederland
België
Luxemburg
Ierland
Verenigd Koninkrijk
IJsland
Noorwegen
Zweden
Finland
Denemarken
Duitsland
Polen
Estland
Letland
Litouwen
Wit-Rusland
Oekraïne
Rusland
Moldavië
Tsjechië
Oostenrijk
Slovenië
Slowakije
Hongarije
Kroatië
Roemenië
Servië
Bosnië en Herz.
Montenegro
Kosovo
Albanië
Macedonië
Bulgarije
Griekenland
Turkije
Liechtenstein
Iran
Armenië
Zuid-West Europa
Nederland
België
Luxemburg
Frankrijk
Spanje
Portugal
Zwitserland
Italië
Marokko
Monaco
Andorra
Malta
Met vriendelijke groeten / مع تحياتي /With best regards / Mit herzlichen Grüßen, / 敬具,
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Peter
Nu met Mazda CX 5 2.0 Luxery uit 2022 met Hobby 495 UL Excellent
TomTom Europe TRUCK 1045 10005 ( thanks Bob)
Re: Bordatlas 2018 poi
Zo moest ik van de zomer voor Facile bij een plek zijn bij een wijnboer. Ik neem altijd de oude coördinaten over uit de gids van Facile om te kontroleren of dit goed is.
In dit geval vond ik het opzoeken van mijn vrouw te lang duren en ik tik die van CC ff in.
Achteraf bleek dat ik langs de wijnboer ben gereden en ik nog gezegd heb:"He, hier zit er ook een", maar niet het kwartje vallen
Kom ik volgens de TT op een steile helling die dacht ik 21 % was, gewoon niet leuk, kom in het plaatsje aan en op het dorpsplein geen CP, ik gevraagd naar die wijnboer, "O ,dan moet je terug, die steile helling op en daar is ie" (had ook om kunnen rijden)
Wat vond ik me zelf een eikel.
Later is die plaats ook uit CC verwijderd.
In Facile staat ie nog en heerlijk gestaan. Moet eerlijkheidshalve zeggen dat het omgekeerd ook gebeurt.
er gaan mensen nog wel eens de boot in dat ze de instelling van de coördinaten niet juist hebben staan, en soms de - over het hoofd zien en midden in zee uitkomen.
De meeste gidsen gebruiken 46.1111 spatie 3.1111 (fictief) N en E is vaak niet nodig in te vullen, hangt er van af waar je zit
Bert
In dit geval vond ik het opzoeken van mijn vrouw te lang duren en ik tik die van CC ff in.
Achteraf bleek dat ik langs de wijnboer ben gereden en ik nog gezegd heb:"He, hier zit er ook een", maar niet het kwartje vallen
Kom ik volgens de TT op een steile helling die dacht ik 21 % was, gewoon niet leuk, kom in het plaatsje aan en op het dorpsplein geen CP, ik gevraagd naar die wijnboer, "O ,dan moet je terug, die steile helling op en daar is ie" (had ook om kunnen rijden)
Wat vond ik me zelf een eikel.
Later is die plaats ook uit CC verwijderd.
In Facile staat ie nog en heerlijk gestaan. Moet eerlijkheidshalve zeggen dat het omgekeerd ook gebeurt.
er gaan mensen nog wel eens de boot in dat ze de instelling van de coördinaten niet juist hebben staan, en soms de - over het hoofd zien en midden in zee uitkomen.
De meeste gidsen gebruiken 46.1111 spatie 3.1111 (fictief) N en E is vaak niet nodig in te vullen, hangt er van af waar je zit
Bert