Soms gaat het ook niet anders't Busje schreef:Ik heb alleen maar geconstateerd dat er verschillen zijn tussen de verschillende POI-bestanden. Dat was je vraag toch?
Ik heb niets over de kwaliteit van de bestanden gezegd. Je ziet inderdaad dat het soms de ingang is, soms ergens midden op het terrein, soms de serviceplaats enz. Er staan ook foutjes in: een punt in zee, een punt midden in een gebouw, maar ook daarbij is er geen verschil te maken tussen de "amateurs" en de "professionals". Het ligt gewoon aan de persoon die de coördinaten heeft opgenomen en doorgegeven of aan fouten bij de omrekening van graden, minuten, seconden naar decimale graden.
Tussen de voorkant en de achterkant van de camper zit al een paar meter verschil, die je in de coördinaten terugziet.
Ik heb onlangs hier een nieuwe cp in SP gemeld
En ook aan Peter(dehoekies)
De plaatsen/ sani station waren nog afgezet en er werd door 3 man gewerkt
20 mtr verder heel veel ruimte aanwezig en ook mogelijkheid om te staan
Deze coordinaten gemeld, iets verder dus
En om er te komen dus perfect
Op het sanistation zou nauwkeuriger geweest zijn
Een ander had ze bv aan het begin vd straat geplaatst
Waardoor je nog niet weet waar je het zoeken moet